Výrobci bazénů, TOP výrobci, kam se obrátit

Novinky & Aktuality

08.03.2016

Chceme popřát všem ženám všechno nejlepší k jejich svátku. My ho slavíme stále a co vy?

30.04.2014

Všichni vysokoškoláci ví, že blíží pomalu ale jistě termín odevzdání diplomové či bakalářské práce. Máme pro vás tip kde rychle a levně vše vytisknout a svázat www.diplomka.info

10.02.2014

Pomalu ale jistě se blíží jaro, a pomalu bychom měli přemýlet o bazénu na zahradě. Jak přezimoval? Měli bychom se připravit na pravidelnou údržbu.

07.01.2014

Rok 2013 utekl, jak se říka, jako voda. Co ten letošní 2014? Budel také tak rychlý a úspěšný? Budeme si to přát.

10.07.2013

Je to vůbec možné? Češi prý naplní své bazény vodou, která by zaplnila dvě Máchova jezera. Uvedla to na svém serveru www.financninoviny.cz. Množství vody, kterou Češi v létě napustí do svých bazénů, by naplnilo dvě Máchova jezera. Podle údajů společnosti Mountfield se letos počet bazénů na zahradách domů v ČR zvýší na 270.000. Nafukovacích gumových bazénů je pak asi 350.000 až 380.000. Lidé do svých bazénů letos celkem napustí 13 milionů metrů krychlových vody.

11.04.2013

Nenechte si určitě ujít veletržní stánky v Brně, kde najdte mnoho zajímavostí. Více informací najdete zde.

18.03.2013

Smog, prach, nečistoty to všechno nám velice znepříjemňuje život nejenom venku ale i doma. Naštěstí tu máme technologie, které nám pomohou - pračka vzduchu.

31.12.2012

Přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013!

19.12.2012

Od 20. 12. 2012 do 6. 1. 2013 je firma ALUPOL uzavřena z důvodu celozávodní dovolené.

08.12.2012

Doporučujeme Vám knihu Zastřešní bazénů od Jana Šestáka, vydanou nakladatelstvím Era. Tato kniha Vám pomůže a vysvětlí vše, co se týká zastřešení bazénů, od výběru až po údržbu střešní konstrukce.

 

 

Výrobci zastřešení bazenů

Zastřešení bazénůALUPOL
Mnohaletá zkušenost s výrobou zastřešení bazénů. Dodává zastřešení bazénů nejen po celé ČR, ale i do Rakouska, Německa. Kvalitní provedení a dostatečná dimenze konstrukce. Povedený design.Zajímavá cena. Zaměření a konzultace zdarma.

ALBIXON a.s. - bazény, zastřešení, servis
Bazény modelové i atypické dle Vašich představ: bazény ze speciálního vysoce kvalitního bazénového plastu. Záruka 10 let. Bazény venkovní i do interiéru + nadzemní i zapuštěné

Alupo Blansko
Výrobce zastřešení bazénů, a to včetně unikátního bezkolejnicového a jednokolejnicového systému, který vyrábí jako jediná společnost v ČR.

Bumerang - zastřešení bazénů s.r.o.
Český výrobce zastřešení bazénů.

Alukov HZ
Společnost ALUKOV HZ je ryze českým výrobcem zastřešení bazénů, vířivých van a terasy. Firma byla založena v Orli u Chrudimi v roce 1995. Od té doby výrobky pod značkou ALUKOV užívá více než 15 tisíc zákazníků po celém světě. S roční produkcí zastřešení, která činí kolem 3 tisíc výrobků tohoto sortimentu se ALUKOV bezpochyby řadí mezi nejvýznamnější společnosti v oboru v rámci celé Evropy.

Zastřešení bazénů POOLOR s.r.o.
Společnost Zastřešení bazénů Poolor s.r.o vznikla v roce 2009, aby specializovala své předchozí dlouholeté zkušenosti se zpracováním hliníkových konstrukcí a polykarbonátu na výrobou bazénových zastřešení.

JOTRIK
Zastřešení bazénů, výroba pro atypické zastřešení, také zastřešení vchodů a přístřešků. Vyrábí zastřešení bazénů na míru.

Vöroka – ISPRA s.r.o.
Nabízíme nejširší výběr kvalitních produktů pro zastřešení: bazenů, teras, whirlpoolů, automobilů, restauračních zařízení a atypických prostor. Německý výrobce.

Hakstav s.r.o.
Společnost HAKSTAV s r.o. se zabývá především výrobní činností v oblasti výroby hliníkových konstrukcí v kombinaci s plasty.

Famitech s.r.o.
Rodinná firma, společnost Famitech s.r.o. nabízí své služby úspěšně již od roku 2004. V tomto období zrealizovala více jak 1500 zastřešení bazénů po celé České republice, Rakousku, Německu, Dánsku, Ukrajině a spokojení zákazníci poskytují dobré reference novým a dalším zákazníkům.

Madekop s.r.o.
na trhu již od roku 1993 a během těchto let získala mnoho zkušeností v zakázkové výrobě ze dřeva, plastu a kovu. Nejdůležitějšími prvky  výroby jsou tak plastové bazény, zastřešení bazénů a nábytek na zakázku. V oblasti bazénů a zastřešení zavádí nejnovější trendy nejenom ve výrobních technologiích, ale i materiálech a výrobních postupech.

Montplast cz
Široká škála výrobků z hliníkových profilových systémů s výplněmi komůrkovými polykarbonátovými deskami, různými druhy skel, nebo neprůhlednými materiály. Využití těchto materiálů je všestranné. Specializace na výrobu a montáže zastřešení bazénů a zimních zahrad prakticky všech typických i atypických tvarů.