co by měl umět hodinový manžel

Novinky & Aktuality

08.03.2016

Chceme popřát všem ženám všechno nejlepší k jejich svátku. My ho slavíme stále a co vy?

30.04.2014

Všichni vysokoškoláci ví, že blíží pomalu ale jistě termín odevzdání diplomové či bakalářské práce. Máme pro vás tip kde rychle a levně vše vytisknout a svázat www.diplomka.info

10.02.2014

Pomalu ale jistě se blíží jaro, a pomalu bychom měli přemýlet o bazénu na zahradě. Jak přezimoval? Měli bychom se připravit na pravidelnou údržbu.

07.01.2014

Rok 2013 utekl, jak se říka, jako voda. Co ten letošní 2014? Budel také tak rychlý a úspěšný? Budeme si to přát.

10.07.2013

Je to vůbec možné? Češi prý naplní své bazény vodou, která by zaplnila dvě Máchova jezera. Uvedla to na svém serveru www.financninoviny.cz. Množství vody, kterou Češi v létě napustí do svých bazénů, by naplnilo dvě Máchova jezera. Podle údajů společnosti Mountfield se letos počet bazénů na zahradách domů v ČR zvýší na 270.000. Nafukovacích gumových bazénů je pak asi 350.000 až 380.000. Lidé do svých bazénů letos celkem napustí 13 milionů metrů krychlových vody.

11.04.2013

Nenechte si určitě ujít veletržní stánky v Brně, kde najdte mnoho zajímavostí. Více informací najdete zde.

18.03.2013

Smog, prach, nečistoty to všechno nám velice znepříjemňuje život nejenom venku ale i doma. Naštěstí tu máme technologie, které nám pomohou - pračka vzduchu.

31.12.2012

Přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2013!

19.12.2012

Od 20. 12. 2012 do 6. 1. 2013 je firma ALUPOL uzavřena z důvodu celozávodní dovolené.

08.12.2012

Doporučujeme Vám knihu Zastřešní bazénů od Jana Šestáka, vydanou nakladatelstvím Era. Tato kniha Vám pomůže a vysvětlí vše, co se týká zastřešení bazénů, od výběru až po údržbu střešní konstrukce.

 

 

Parketová podlaha

Máte doma starou parketovou podlahu a přemýšlíte, co s ní? Je bohužel stará, špinavá a zašlá a nevzhledná. Přemýšlíte co s ní udělat? Vyhodit a nechat udělat nějakou novou podlahu. Ale z čeho? A kolik to bude stát? STOP!

Nechte si podlahu zrenovovat. Výhpodou parketové podlahy je to, že se dá zbrousit a opravit, tak, že nikdo nepozná, že je stará a všichni vám budou závidět nbovou podlahu. více na www.aparket.com

 

 

Vánoční dekorace

Vánoce u nás patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Ohlašují a oslavují příchod spasitele, právě tak, jako symbolický nástup slunovratu. Lidé si v tomto období projevují vzájemným obdarováním lásku, náklonnost a vděčnost.
Předvánoční doba je vždy ve znamení zvelebování a zkrášlování, čištění a uklízení celého obydlí, aby bylo na Vánoce vše připraveno. Tradičními rituály jsou bezesporu zdobení vánočního stromku. K vánocům však patří i nejrůznější dekorace bytu, domu i zahrady. S velikým rozmachem elektroniky, bez které se už skoro neobejdeme, jsou vánoční dekorace ještě více zajímavější a krásnější. V dnešní nabídce obchodů najdeme vánoční osvětlení  různých tvarů, barev a stylů. Stačí si jenom vybrat. Co třeba krásné LED světelné krápníky?

Vánoční osvětlení

Pokud se rozhodnete rozsvítit svůj dům nebo zahradu, neměli by jste zapomenout také na ekonomiku. Účet, který přijde po novém roce za elektřinu by vás mohl nemile překvapit. Vždy vybírejte vánoční osvětlení, které je úsporné. Nejekonomičtější je tak zvané osvětlení LED. Toto osvětlení se skládá z tak zvaných LED diod, které jsou nejméně náročné na spotřebu elektrické energie. Potom můžete svítit bez obav, váš účet za elektrickou energii nebude výrazně navýšen. Vánoční osvětlení na tyto vánoce bude nejkrásnější. Vybírat je skutečně ze široké nabídky. Můžeme doporučit třeba například www.decoled.cz

 

 

Tepelná čerpadla

V dnešní době a myslím si, že čím dál více s rostoucími cenami za energie, bude každý přemýšlet, jak se tomuto nepříznivému trendu vyhnout. Jedním z řešení je podívat se trošku na technologii tepelných čerpadel. Tato technologie prošla v posledních letech velkým vývojem a výsledky jsou ohromující. Pokud chcete šetřit chytře, získejte informace o tomto druhu vytápění. Můžeme vám doporučit odborníka, podívejte se sem.

 

 

Plastová okna

Rozhodujete se, nebo jste se již definitivně rozhodli pro plastová okna? Od naší společnosti Windoor´s Příbram s.r.o. můžete získat nejen odbornou pomoc, ale i vysokou kvalitu a moderní technologii. Plastová okna dodáváme s nejideálnějšími parametry (vylepšená stavební hloubka rámu, kvalitní sklo Ug -1,1 s teplým rámečkem) za rozumnou cenu. Na plastová okna poskytujeme záruku 10 let a zaručujeme odborně provedenou a kvalitní montáž. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.

 

 

Podlahy a jiné interiérové vybavení domů a bytů

 Firma JR decor nabízí tapety na zeď, podlahy, dveře, obložení schodů a další interiérové vybavení domů a bytů. Zajistíme tapetování, pokládku podlahy ve spolupráci s podlahovým topením. V nabídce jsou krásné moderní i luxusní podlahy z dřevěného masivu i laminátové podlahy. Tapety na zeď koupíte ve vzorkové prodejně v centru Prahy (Praha 7) nebo po objednání na eshopu JRDecor.cz

 

 

Natěračské práce

V dnešní době je velice oblíbené pro různé rádoby umělce, zničit barvami jakoukoli čistou zeď či fasádu. Pokud s tím máte také vlastní zkušenosti nemělo by vám uniknout, že dnes je možné opatřit fasádu tzv. anti-graffiti nátěrem a hránit se tak před vandali natěrači. Tyto a mnoho dalších kvalitních nátěrů vám provede společnost Remalby - natěračské práce

 

 

Malíři

Potřebujete vymalovat nebo něco natřít? Hledáte schopného malíře, který vymaluje podle vašich představ, rychle, nic nezašpiní a potom po sobě vše uklidí do původního stavu a za skvělou cenu? Společnost Remalby nabízí právě tyto služby malířské práce a natěračské práce.

 

 

Hodinový manžel

hodinový manžel

Pro mnohé domácnosti je služba hodinový manžel, bezesporu, ohromným přínosem. Jsme v dnešní uspěchané době natolik vytížení, že na drobné domácí opravy nezbývá čas. Určitě to znáte. Obraz, či polička leží na zemi už půl roku, kohoutek kape možná několik let. Možná by to chtělo celkovou rekonstrukci koupelny. Pověsit lustr, posekat trávník, opravit plot. Je toho ještě hodně, co by jsme mohli vyjmenovat. A přitom je to tak jednoduché zavolat si svého hodinového manžela, který na zavolání, rychle a kvalitně vše udělá. Tak proč do toho nejít?